Hakkımızda

Su Sapanca’ da ormana komşu, mahremiyetinizin korunduğu müstakil bahçeli ve ısıtmalı açık havuzlu tesisimizde doğayla iç içe konforlu bir konaklama sizleri bekliyor.

Huzurun Adı

Su Sapanca

Su Sapanca’ da misafirlerimizin huzur ve konforunu ön planda tutarak, doğal dengeyi gözetirken lüks ve konforu bir arada sunmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Doğanın kalbinde, sürdürülebilirlik ve konforun mükemmel uyumu içinde, misafirlerimize huzurlu ve yenileyici bir deneyim sunmaktır.

Vizyonumuz

Sapanca bölgesinde doğayla bütünleşmiş, misafir odaklı ve yenilikçi anlayışımızla lider konaklama tesisi olarak huzur ve konforu bir arada sunmayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz

Su Sapanca olarak, dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyeti gibi temel değerlere bağlıyız. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hatta aşmak için sürekli çaba sarf ediyoruz.

Dürüstlük

Su Sapanca olarak dürüstlük, işimizin temel bir parçasıdır. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı her zaman açık ve şeffaf olmayı taahhüt ediyoruz. İşimizi dürüstlük ve şeffaflıkla yürüterek uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti, en önemli önceliğimizdir. Onların ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini karşılamak için sürekli çaba sarf ediyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli hizmet sunmaya, etkili iletişim kurmaya ve sorunları çözmeye özel bir önem veriyoruz.

Kalite

Kalite, Su Sapanca için öncelikli bir değerdir. Hizmetlerimizi en yüksek standartlarda sunarak müşterilerimize güvenilirlik ve tatmin edici bir deneyim sağlamayı amaçlıyoruz.

İmkanlarımız

“Yemek hazırlamak ve sunmak için gerekli tüm mutfak gereçleri kullanımınıza sunulmaktadır.”

“Tesisimizde elektrik kesintisine karşı jeneratör, su kesintisine karşı depo, doğalgaz kesintisine karşı ise elektrikli şofben ile sıcak su kullanım imkanı sağlanmaktadır.”

Ulaşım ve Otopark

Sapanca Akçay' da TEM otoyolu Sapanca gişelerine 15 dakika mesafede konumlu tesisimize kendi araçlarıyla gelecek misafirlerimiz için açık otoparkımız mevcuttur.

Belgelendirme ve Üyeliklerimiz

Sapanca Villa ve Bungalov İşletmecileri Derneği (Savibu) kayıtlı üyesi olan işletmemiz, Sapanca Belediyesi’nden İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan 1.Aşama Sürdürülebilir Turizm Belgesi’ne sahip bulunmaktadır.

Doğayla iç içe bir kaçışa hazır mısınız?

Huzur dolu bir konaklama deneyimi için hemen rezervasyon yapın.